Bugun...
MİKRO GÖRÜNMEZ KAYNAK AVANTAJLARI NELER?
Tarih: 08.07.2018 12:37  Güncelleme: 09.07.2018 10:14
facebook-paylas

Daha uzun ve daha gür saçlara kavuşma hayaline sahip olan kadınların gündeminde bugünlerde kaynak saç uygulamaları var. Bildiğiniz gibi pek çok farklı yöntem ile kaynak saç işlemi yapılabiliyor. Ancak bunlar arasında en popüler olanı da mikro görünmez kaynak uygulamasıdır. Çünkü bu yöntem pek çok farklı avantajı ile diğer saç kaynak işlemlerinden daha avantajlı oluyor.

Hemen sizlere neden mikro görünmez kaynak yönteminin bu denli yoğun bir şekilde tercih edildiğini açıklayalım. Öncelikle kullanım süresi pek çok yöntem ile kıyaslandığında sandığınızdan çok daha uzun! Eğer bu metot ile kaynak saç yaptırırsanız saçlarınızı 6 yıl sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Mikro Kaynak Saç Özellikleri

Aynı zamanda saçlarınıza kazandırabileceğiniz model sayısı da sınırlı değil. Dilerseniz topuz modellerini, dilerseniz at kuyruğu gibi saç diplerinin göründüğü modelleri uygulayabilirsiniz. Çünkü bu kaynak saç yöntemi uygulandığında kaynak saçların doğal saçlara eklendiği noktalar dışarıdan belli olmuyor. Tamamen şeffaf yapıda granül kapsüllerin kullanıldığı yöntem ile saç modeli sınırlaması da ortadan kalkıyor.

Herhangi bir problem yaşamadan bir anda uzun saçlara sahip olma hayalinizi gerçeğe dönüştüren bu yöntemde çok daha ince saç tutamlarına kaynak işlemi gerçekleştiriliyor. Diğer yöntemlere nazaran % 50 oranında daha ince tutamlara uygulanması da kullanım esnasında herhangi bir sorun yaşanmasını önleyen önemli unsurlar arasında yer alıyor.

Tüm Saç Tiplerine Uygun Kaynak Saç Yöntemi

Bu tekniğin istisnasız tüm saç tiplerine ve saç renklerine uygun olduğunu da belirtmekte fayda var. Saçlarınızın düz ya da kıvırcık, ince telli ya da kalın telli olması önemli değil. Gayet başarılı bir şekilde her türlü saç tipine uygun şekilde yapılabiliyor. Ancak mutlaka kaynak saç yaptırmak için profesyonel bir saç kaynak merkezini tercih etmeniz de son derece önemlidir.

Dilerseniz öncesinde http://www.atriumpariskuafor.com/mikro-sac-kaynak/ adresine tıklayarak hem bu yöntem hem de sağladığı avantajlar hakkında daha detaylı bilgi alın. Ayrıca bu adresten randevu alabilir v siz de uzun ve gür saç hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bu yöntem ile uygulanan kaynak saç işlemlerine dair bazı fotoğraflara da göz atarak daha kolay karar verebilirsiniz.


ELÇİN SANGU, YENİ ALDIĞI OTOMOBİLİNE SERVET ÖDEDİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

19 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com